Özcan Mutlu Özünlü

Uuu beybi...

Aaa... Siz Türkler...

Kontrovörs bir Paris Hilton’la ekskalibur bir Ronaldo’nun çiftleşmesinden çıkabilecek bir kız çocuğunun embesil bir Britney Spears’e benzeme olasılığı Keops önünde kolbastı yapan uzaylı bir Michael Jackson’ın üstün Latin ırkının atalarına öykünmesi kadardır. Zirâ biz üstün Latin ırkı Amor omnia vincit deriz. Aaaa siz Türkler nasıl diyor... Aşk her güçlüğü yener. Bizde daha ne laflar var bir bilsen... Manus manum lavat. Yaniiiii, demiş ki ata, bir el diğerini temizler. C’mon dostuuummm... Neyinle neyini temizliyorsun ki? Pissin sen pissin, pis pis pis pis pist, pişt, çaktırmadan laf da atıyorum bak, pişt, yavrum, alooo, anam. Çok ayıp! Biz süpersonik Latinler’in bu konuyla ilgili de hiperbola sözleri var. Video meliora proboque deteriora sequor. Aaa siz Türkler nasıl diyor… İyi yolu görüyor ve takdir ediyorum ama kötü yoldan gidiyorum…. . . … .. .. …. . ………. 


Hayvanım lan ben! Djehhennam''de çaayır çaayır yanasım var.

Ronaldo kadar olamadık, ona üzülüyorum. Abe Portekiz şoparı kamyonla’n götürdü sipalileri yeminlen valla. Hı hı..


Kakafoni ile kakofoni arasındaki 37523 farkı bulmaya çalışıyorum. Bak bunlar kakafoni mesela. Kağkağfohonni... Uzzzaaaat böyle sözcükleri al sana kakaolu foni olsun. Fondü... Biz üstün Latinler Berezilya’nın Hakan Balta girmemiş ormanlarında kapoera yapa yapa kakao toplayıp da siz avamın yemesi için Siçviçre Halplerine faks çekerken gocunmuyoruz beybiler. Şoklat iyidir. Yiyin gari. İşteeee atalarımız bütün bunları hesaba katmışlar ve şöyle bir denklem oluşturmuşlar:Evreka lan... Ef eşittir iki.

Bak bak bak... Laf geliyor laf. Video barbam et pallium, philosophum nondum video. Aaa siz Türkler nasıl diyor… Sakalı ve hırkayı görüyorum ama filozofu göremiyorum. Offff yaa... Bayılıyorum ben atalarıma. “Become a fan of ata”.

Maaah... Al sana kakofoni yavru. Kokakokokkakkakkakkkofoni. Daz it medır? Ya da hav du yu du mistır Obama?


Gutta cavat lapidem non vi sed saepe cadendo... Aaaaa.... Siz.... Türkler... Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir. Offff!

13 Haziran 2009

Özünlü@2017 - info@ozcanmutluozunlu.com