Özcan Mutlu Özünlü

Uuu beybi...

Converse

converse

Sevgili kar…

Ben ki seni, kışı, soğuğu severim, bilirsin ama artık ben bile bezdim bu durumdan. Her şeyi kıvamında yaşamak güzelmiş, bunun yeniden bilincine vardım. Her güzel şeyin bir sonunun olması gerekirmiş. O zaman o güzel şey kendini özletirmiş, tadı damaklarda kalırmış.

Bunun güzel bir yanı kalmadı ki artık…

Yılbaşı sabahı saat 7’de yattım, birkaç saat sonra da uyandım. Baktım harika bir ahenkle yağıyorsun… Ama gerçekten şahane bir görüntüydü gördüğüm. Yılbaşı yılbaşılığının hakkını veriyordu resmen. Peki ya sonrası? Nasıl bir Ocak ayı? Doğma büyüme Ankaralıyım, böyle bir kış, böyle bir soğuk görmedim. 2002 de çok soğuktu, 2006 da öyle… Ama 2012 gibisi gelmedi bu âleme.

Arabam çamur içinde, aylardır yıkatamıyorum. Korkuyorum yeniden yağacaksın diye. Aslında senin yağmanda bir sıkıntı yok da erirken ortalığı çok kirletiyorsun be kar… Nerede kalıyor o gelinlikli güzelliğin?

Sevgili kar…

Seni gerçekten çok seviyorum ama bu sene sanırım doyduk birbirimize, ne dersin? Artık giyebilir miyim Converse’lerimi? İzin verirsen daha hafif ayakkabılarla günü geçirmek akşama da spora giderken dinç olmak istiyorum. Seneye görüşelim mi? Mesela 25 Aralık 2012 nasıl olur?

Öperek uğurluyorum seni…

Mutlu…

Özünlü@2017 - info@ozcanmutluozunlu.com